
Обраха македонска гражданка в „Интерхотел Сандански”
- 09 Август 2022 | 12:53
- 0 коментара
Откраднаха 500 евро от стаята на македонска гражданка в „Интерхотел Сандански”. Кражбата е станала в събота, докато гостенката на хотела била извън стаята си. Откраднати са 10 банкноти по 50 евро. На място е ...






