
Клуб ,,Българче“ към Второ Основно Училище ,,Димитър Благоев“ Благоевград с благотворителна инициатива
- 22 Април 2020 | 13:00
- 0 коментара
Ученици от 6 ,,Б“ клас от Второ ОУ ,,Димитър Благоев“, членове на Клуб ,,Българче“, с ръководител г-жа Светла Борисова зарадваха с козунаци потребителите на социалните услуги от Домът за стари хора "Св....






