
Омбудсманът: Бутането на къщите в Гърмен е имитация на дейност
- 03 Юли 2015 | 09:07
- 0 коментара
Това, че се разрушиха няколко незаконни къщи в Гърмен, е просто имитация на дейност, каза в студиото на БНТ омбудсманът Константин Пенчев. Той сам отишъл при хората, които останаха без къщите си, за да види дали техния п...






