
Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница
- 23 Ноември 2020 | 10:36
- 0 коментара
Пациент е скочил от 8 етаж на бургаската болница, предава очеидец за Флагман.бг.
Мъжът е на 75 години.
Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж. Когато пожарникарите са го свалили, ...






