
Националният оперативен щаб е разформирован, край на брифингите
- 15 Април 2021 | 22:11
- 0 коментара
Националният оперативен щаб е разформирован, считано от днес, съобщават от пресслужбата на МС.
Щабът беше създаден със заповед на министър-председателя Бойко Борисов в началото на пандемията през февруари 2020 година....






