
Боят настана: Футболните агитки поемат към Харманли
- 25 Ноември 2016 | 08:57
- 0 коментара
"Харманли се нуждае от вашата помощ!" Това са написали преди минути хора от футболната агитка на столичния футболен клуб "Левски" във фейсбук.
Борислав Борисов пита: Кога тръгваме ? Нека им покажем как се пали и как с...






