
Борисов: Омаскариха ме с компромат! Яд ме е, като пишат глупости, но няма да ме спрат (ВИДЕО)
- 24 Февруари 2020 | 07:39
- 2 коментара
“Яд ме е като пишат глупости, но няма да ме спрат. Омаскариха ме с компромат, видя се, че нямам къща в Барселона“. Това коментира премиерът Бойко Борисов във връзка с публикацията на каталунския в. "Ел Период...






