
Борислав Георгиев: Последните 4-5 години юношеският ни бокс е в подем
- 07 Декември 2020 | 23:28
- 0 коментара
Последните 4-5 години юношеският ни бокс е в подем. Това заяви националният треньор Борислав Бояджиев на пресконференцията в Пресклуб „България“ след Европейското първенство за девойки и юноши в София.
На ...






