
Шофьор на автобус „награждава” с бонбон всеки пътник, който си купи билет
- 15 Декември 2019 | 11:54
- 0 коментара
Има хора, които не забравят да благодарят. Правят го по свой, мил начин. Като шофьора от столичния градски транспорт. Той успява да усмихне всички с жест, който му струва 6 лева на килограм.
Мъгла, претъпкани автобуси...






