
Столовата във вътрешно отделение на МБАЛ – Благоевград отново стана болнична стая
- 11 Октомври 2021 | 16:46
- 0 коментара
Натискът върху болниците в Пиринско продължава да се усилва заради четвъртата вълна на коронавируса. В някои от тях всички ковидни легла са заети и пациентите са принудени да търсят хоспитализация в лечебни заведения в д...







