
Столичани в.... Паника: Разграбиха бобa и лещата от магазините
- 28 Февруари 2020 | 12:40
- 0 коментара
Паниката около коронавируса започва да завладява и София, макар в България още да няма регистриран случай.
По подобие на Пловдив, супермаркетите в столицата също регистрират ударни обороти. Цели щандове с продукти от ...






