
Трагедия: Починалата от COVID родилка загубила и близнаците си
- 01 Октомври 2021 | 17:18
- 0 коментара
Лекарите не са могли да спасят близнаците на бременната жена от Пловдив, която почина след тежък COVID. Това уточни шефката на РЗИ д-р Сийка Димчева.
"Много ми е тежко да говоря в такъв момент", призна тя.
29-годиш...






