
Мария Капон: Безотговорният Борисов търси комфорт
- 25 Юли 2014 | 08:24
- 0 коментара
Борисов е човек, който не иска да носи отговорност. Комфортът да се заяви "те бяха" е типичен за него.
Така беше и с пенсиите, които "други му вдигнали преди него"! Когато ставаше дума за любимия на Русия "Южен поток"...






