
Бойко Борисов благодарил на Франс Тимерманс за добрия мониторингов доклад
- 13 Декември 2018 | 21:23
- 0 коментара
Премиерът Бойко Борисов проведе двустранна среща със заместник-председателя на Европейската комисия Франс Тимерманс в Брюксел, където участва в редовното заседание на Европейския съвет.
„Благодарих му ...






