
В Благоевград билетът за градски транспорт поскъпна с 50%
- 08 Март 2022 | 11:30
- 0 коментара
От 7март в Благоевград цената на билета за градския транспорт е увеличена с 50%.
От фирмата превозвач обясниха, че това се дължи на поскъпването на метана, като и това увеличение не покри...








