
Бившият шеф на „Напоителни системи“ - Благоевград Санде Костадинов осъди Прокуратурата да му заплати 5000 лв. като обезщетение за неимуществени вреди
- 16 Май 2016 | 17:36
- 0 коментара
Бившият шеф на „Напоителни системи“ - Благоевград Санде Костадинов осъди Прокуратурата на България да му заплати 5000 лв. като обезщетение за неимуществени вреди, претърпени от незаконно обвинение в извършван...






