
„В нашите ръце е нашето здраве“ беседваха в Белица
- 06 Юли 2018 | 11:04
- 0 коментара
Това бе темата на здравната беседа представена от общински медиатор Веселинка Огнянова пред групата „На гости при баба и дядо“ днес в ТИЦ – Белица.
Здравната беседа бе коментирана по един интерактиве...






