
Бесарабски българи спасяват родния туризъм
- 30 Август 2017 | 08:09
- 0 коментара
Чуждестранните работници спасяват туристическия сезон, писаха вестниците преди време.
В хотел „Йо” в курорта „Свети Константин и Елена” работи 22-годишна бесарабска българка като сервитьорка в...






