
Запалиха джипа на Белишкия тази нощ в Благоевград
- 11 Май 2015 | 12:30
- 2 коментара
Запалиха джип Ауди Q7 тази нощ в Благоевград, предаде репортер на Pirinsko.com.
Според източник на Pirinsko.com снощи около 01:45 часа с коктейл "Молотов" е умишлено запален лек автомобил Ауди, който се упра...






