
Кметът на Благоевград даде символичен старт на бейзболния турнир
- 04 Август 2021 | 09:49
- 0 коментара
Кметът на община Благоевград Илко Стоянов откри турнира по бейзбол – квалификация за Европейско първенство.
Илко Стоянов поздрави състезателите и съдиите и пожела успех на всички.
Символично, каквато е традиц...






