
Мизерия на пътя: Тираджии изхвърлят безнаказано боклука си у нас!
- 06 Ноември 2015 | 07:54
- 0 коментара
Незаконни сметища и открити тоалетни. На това приличат и на това миришат изходните артерии на републиката на километри около границите ни, пише "Телеграф". А голяма част от сметта се "внася" и изхвърля у нас, тъй като ту...






