
Безбожници откраднаха 20 лв. от храм в санданско село
- 22 Април 2025 | 11:51
- 0 коментара
В сутрешните часове на 21.04.2025 г. в РУ-Сандански е съобщено, че между 18:00 часа на 20.04.2025 г. и 08:30 часа на 21.04.2025 г. е извършена кражба на сумата от около 20 лева от православен храм, находящ се в землището...








