
"Бонус": Заради областния управител Бисер Михайлов, служителите на община Благоевград остават без увеличение на заплатите
- 21 Февруари 2020 | 11:20
- 1 коментара
Между 6 и 12 дни допълнителен отпуск за „ненормиран работен ден” са получавали в зависимост от позицията си служителите в администрацията на община Благоевград при управлението на Атанас Камбитов.
Към този...






