
Ромите в Симитли празнуваха Банго Василий
- 19 Януари 2015 | 13:51
- 0 коментара
Кметът Апостол Апостолов сподели с ромите най-големия им празник- Василица и поведе хорото към площада. Над 200 игриви роми извиха дългото хоро на площада в центъра на Симитли за „ЧНГ, роми!”
&nb...






