
Пребиха Денис - Дебелия, шефа на Аркус в Благоевград
- 27 Август 2013 | 21:41
- 2 коментара
Денис - Дебелия, който е шеф на "СОД Аркус" в областния град е пребит от бандата на Кире Бамбалеята.
От източник на Пиринско.Ком се разбра, че Денис сам отишъл в ромската махала в Благоевград и търсил човек на име Кир...






