
ГЕРБ откри предизборната си кампания в зала „Арена Аремеец”
- 07 Септември 2014 | 20:27
- 2 коментара
ГЕРБ откри предизборната си кампания в зала „Арена Аремеец” пред над 14 000 симпатизанти. Привърженици на ПП ГЕРБ от цялата страна носеха плакати. По време на изпълнението на „O sole mio” лидерът ...






