
Злато и за ансамбъла на България в "Арена София"
- 02 Април 2023 | 08:34
- 0 коментара
Ансамбълът ни по художествена гимнастика спечели многобоя на световната купа, която се провежда в "Арена София". Момичетата на Весела Димитрова стъпиха на първото място, след като изиграха блестящо композицията си с три ...












