
Бившият кмет на дупнишкото село Самораново Николай Ангарев загуби битката с коронавируса
- 13 Ноември 2020 | 09:29
- 0 коментара
Бившият кмет на дупнишкото село Самораново Николай Ангарев загуби битката с коронавируса. След усложнение 65-годишният мъж е починал вчера в болницата в Дупница, където за лечение от Ковид-19 е настанена и съпругата му, ...






