
Отборът на ОУ "Свети Климент Охридски" гр. Добринище победител в състезанието „Аз пиша грамотно”
- 09 Ноември 2019 | 21:25
- 0 коментара
На 9 ноември за седми пореден път се проведе състезанието „Аз пиша грамотно”. То е финал на цикъла мероприятия по повод Деня на народните будители. В съревнованието взеха участие отбори на четвъртокласници от...







