
Графити фест „Аз обичам България” ще се проведе в Благоевград
- 08 Юни 2016 | 14:28
- 0 коментара
Графити изкуството завладява Благоевград на 9 юни. „Графити фест” се организира от Община Благоевград, Младежки дом и Детски парламент за осма поредна година. Мотото на „Графити фест- 20...






