
Румен Овчаров и Петър Димитров отиват на съд заради АЕЦ „Белене“
- 12 Февруари 2021 | 14:29
- 0 коментара
Двамата бивши енергийни министри Румен Овчаров и Петър Димитров отиват на съд заради строителството на втората атомна централа „Белене“.
Миналата седмица специализираната прокуратура е внесла обвинителен а...






