
Потресаващо! Благоевградчанинът Г. Найденов: "Дядо ми получи инсулт пред вратите на СПО, лекарите похапваха сладко - сладко, докато агонизираше"
- 05 Април 2018 | 14:06
- 1 коментара
Благоевградчанинът Георги Найденов избухна гневно във фейсбук срещу безчувственото по думите му поведение от страна на спешните медици в града.
В групата „Забелязано в Благоевград” момъкът с разочарование ...






