
Удар по автомафията! Откриха крадени коли за 2 млн. лева в 2 пернишки морги
- 06 Юли 2015 | 08:14
- 0 коментара
Крадени коли за 2 млн. лева удариха столичните ченгета в Перник. Возилата били разфасовани на съставните им части и скупчени в халета на двама мъже, познати на полицията за автокражби, съобщава „Телеграф” .
...






