
Над 800 нашенци си хвърлиха БГ паспорта, половината станаха австрийци
- 10 Юли 2022 | 11:21
- 0 коментара
Точно 871 нашенци се отказаха от българското си гражданство от 2019 г. насам. Това сочи справка на Министерство на правосъдието, изготвена за „Телеграф“. Над половината от тях вече са горди австрийци. На...






