
Благоевград е домакин на VI кръг от Републиканския шампионат по мотокрос
- 06 Октомври 2018 | 09:16
- 0 коментара
След близо 20 години прекъсване, Благоевград отново се връща в мотокрос картата на България. Тази събота и неделя (6 и 7 октомври), областният център на Пиринско ще бъде домакин на шестия кръг от Републиканския шампионат...






