
ТРИ МЕДАЛА ЗА ХОУК-БАНСКО НА 'KING OF TAEKWONDO" В ГЪРЦИЯ
- 18 Декември 2019 | 17:17
- 0 коментара
Три медала спечелиха състезателите на Таекуондо клуб Хоук-Банско на провелият се отворен турнир "King of TaekWonDo" в Солун, Гърция.
Състезанието бе последно за тази календарна година. Броят на състезателите в него на...






