
Крадец тараши автоморга в Симитли, отмъкна GSM и пари
- 18 Януари 2021 | 10:58
- 0 коментара
В 02 РУ-Благоевград е получено съобщение за това, че около 15:20 часа на 15.01.2021 г. е извършена кражба на мобилен телефон и сумата от около 70 лв., които са били оставени без надзор в двора на автоморга в Симитли.
...






