
Шофьори на линейки към СПО към МБАЛ- Благоевград негодуват заради орязани Covid пари
- 25 Юли 2021 | 10:26
- 0 коментара
Шофьори на линейки към Спешно- приемно отделение към МБАЛ- Благоевград негодуват заради орязани Covid пари, пише ИА „Региона“. Допълнителните суми от 1000 лв. не са получили в пълен размер и санитарите к...






