
Близо 80% от леглата в Благоевградско са заети, а областта е в зелената зона по новия план
- 18 Януари 2022 | 17:55
- 1 коментара
Близо 80% е запълнен капацитетът на болниците в област Благоевград за лечение на пациенти с Covid-19. Повечето интензивни легла обаче са свободни.
От Регионалната здравна инспекция алармират за усложнена ситуация в уч...







