
Изхвърляме 670 000 тона храна всяка година
- 13 Февруари 2019 | 10:40
- 0 коментара
У нас близо 670 хиляди тона храна отиват на боклука всяка година. Причината, е че домакинствата купуват повече, отколкото могат да консумират, съобщава БНТ.
Административни процедури затрудняват производители и магази...






