
Съдят банкова служителка за присвояване на 440 000 лв.
- 03 Май 2022 | 16:34
- 0 коментара
Банкова служителка е предадена на съд за присвояване на 440 000 лв. Заедно с 65-годишен мениджър в същата финансова институция 37-годишната дама ще отговаря и за съставяне на фалшиви документи, съобщиха от Варненската ра...







