
431 лева ще бъде основното месечно възнаграждение на общинските съветници в Благоевград
- 11 Декември 2015 | 11:14
- 1 коментара
431 лева ще бъде основното месечно възнаграждение на общинските съветници в Благоевград.
Това бе решено на сесия на Общинския съвет. Против предложението гласуваха само двамата съветници от ЕКИП. В началото на заседан...






