
Кренвирши изпратиха 36 деца в болница
- 23 Март 2016 | 09:06
- 0 коментара
36 деца от Правец бяха приети по спешност в болница след хранително отравяне, съобщи д-р Николай Добрев Директор медицинска дейност към УМБАЛ „Св. Анна”, цитиран от Агенция "Фокус".
Част от тях са настанен...






