
Токът поскъпва от 1 юли
- 27 Май 2022 | 17:14
- 1 коментара
Токът за битовите потребители ще поскъпне средно с 3,3 на сто, съобщиха от Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР). Най-голямо ще е увеличението за клиентите на „ЕНЕРГО-ПРО Продажби“ – с 4,56 н...






