
Концесионерите на банята в Благоевград привикани заради дълг от 283 000 лв., Хр. Ковачки обеща: До края на годината ще се разплатя
- 01 Февруари 2017 | 20:16
- 3 коментара
Комисията за следприватизационен и следконцесионен контрол в община Благоевград привика концесионерите на градската баня на първото за 2017 г. заседание заради натрупания сериозен дълг от 283 000 лв. към общинската хазна...






