
Прескочихме границата от 22 000 починали с Ковид-19
- 14 Октомври 2021 | 11:21
- 0 коментара
България прескочи границата от 22 хил. починали с Ковид-19. Точно 22 004 са починалите лица, при които е била констатирана коронавирусна инфекция.
98 нови случая са регистрирани през последните 24 часа. 95,92% о...








