
ОФК Пирин - Благоевград даде старт днес на зимната подготовка за пролетния полусезон
- 12 Януари 2015 | 17:24
- 0 коментара
Отборът на ОФК Пирин - Благоевград, днес даде старт на зимната
подготовка за пролетния полусезон 2015 година.
Орлетата се събраха за първо занимание на ст. Христо Ботев в областния център, където бе отслужен и традиц...






