
Над 200 роми празнуваха Банго Васил на Антоновден в Симитли
- 19 Януари 2016 | 10:34
- 0 коментара
Над 200 роми празнуваха Банго Васил на Антоновден. Весел празник сътвориха ромите от Симитли, които по традиция са веселяците на общината. Кметът Апостол Апостолов сподели с ромите най-големия им празник, като не с...






