
Интернет измама: Жена от Добринище олекна с 20 бона
- 23 Октомври 2024 | 11:39
- 2 коментара
Вчера 46-годишна жителка на гр. Добринище е подала сигнал в РУ-Банско, че в периода от 05.10.2024 г. до 22.10.2024 г. е въведена в заблуждение от лице, което е осъществило комуникация с нея чрез интернет приложения...









