
Внимание, шофьори! Ето как глобяват с 1800 лева от утре
- 16 Февруари 2020 | 15:12
- 0 коментара
От понеделник - 17 февруари, шофьорите, които пътуват по републиканската пътна мрежа без валидна електронна винетка, ще бъдат санкционирани и чрез камерите на тол системата. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфрастру...






